Free counter and web stats #  ارتباط غیر اخلاقی دیوید بکهام با زن ۲۷ ساله - " یاســـــین دانلــــــود "
X
تبلیغات
زولا
شنبه 5 مرداد‌ماه سال 1392

ارتباط غیر اخلاقی دیوید بکهام با زن ۲۷ سالهارتباط غیر اخلاقی دیوید بکهام با زن ۲۷ ساله

  
ایرما نیکی یک زن ۲۷ ساله است که اصالت وی به کشور بوسنی بر میگردد و به تازگی اعلام کرده است در هتلی در لندن با دیوید بکهام رابطه غیر اخلاقی داشته است.

اظهارات این زن در یک مجله امریکایی به چاپ رسید و همین مسئله “دیوید بکهام” فوتبالیست مشهور انگلیسی را بر آن داشت تا از این زن و مجله منتشر کننده خبر شکایت کند . در تاریخ یاد شده او در بیمارستان و در کنار پدر بیمارش که از ناراحتی قلبی رنج میبرده است حضور داشته و بنابراین کذب بودن ادعای مطرح شده ثابت شد.

هنگام چاپ این خبر دیوید بکهام در تیم ” ال ای گلکسی” امریکا توپ میزد و با ارائه درخواستش به دادگاه و اثبات دروغین بودن ادعای مطرح شده توانست بیش از ۲۵ میلیون دلار غرامت دریافت کند.

مطرح شدن این خبر کذب مربوط به سال ۲۰۱۰ میلادی است ، او میگوید این مجله که صاحب امتیاز آن یک فرد آلمانی است با انتشار این خبر کذب نه تنها خدشه ای به زندگی او وارد نکرده است بکله نشان داد اعتبار و ارزش این مجله تا چه اندازه اندک است.

دیوید بکهام میگوید تا کنون حتی این زن ۲۷ ساله را از نزدیک ندیده است و اگرچه این مجله طی یک عذرخواهی رسمی اعلام کرد این خبر دروغ بوده است اما مجبور به پرداخت غرامت شد. شنیده میشود که دیوید بکهام به صورت جداگانه از این زن بوسنیایی نیز شکایت کرده است.